Kariera w UK - z nami odniesiesz sukces!

Kariera w UK

Twoja Kariera w UK

"Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach"

Philip Wylie

Jeśli szukają Państwo ciekawej, ambitnej i dość dobrze płatnej pracy w UK, to serdecznie zapraszamy do składania aplikacji do naszej firmy. Mamy do zaoferowania pracę w ubezpieczeniach. Jesteśmy leaderem sprzedaży ubezpieczeń na polonijnym rynku w Wielkiej Brytanii.

Profit Tree Finance oferuje doskonałe możliwości rozwoju osobistego oraz kariery jako broker do spraw ubezpieczeń i kredytów hipotecznych (insurance and mortgage broker). Jest to profesja bardzo szanowana w Wielkiej Brytanii, lecz wciąż mało popularna wśród Polaków, co powoduje małą konkurencję na dużym polonijnym rynku. Istnieje wiele korzyści związanych z karierą w branży finansowej. Należą do nich:

  • nieregulowany czas pracy (nie obowiązuje podczas okresu próbnego)
  • nieograniczone możliwości kariery oraz wszechstronnego rozwoju
  • mała konkurencja na dużym polonijnym rynku
  • certyfikaty uprawnień brokerskich
  • wysokie zarobki
  • prestiż

oraz wiele innych.

Aby stać się niezależnym brokerem należy zdobyć uprawnienia CeMAP (Certificate in Mortgage Advice and Practice) lub CeFA (Certificate in Financial Advice) oraz odbyć niezbędną praktykę. Polski rynek w Wielkiej Brytanii jest bardzo dynamiczny i stale się rozwija. Wciąż rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z lukratywnej branży finansowej. Dlatego nie czekaj – dowiedz się już dziś jakie możliwości finansowe i rozwojowe czekają na Ciebie.

Współpraca z nami pomoże Ci w uzyskaniu wymaganych kwalifikacji oraz praktyki. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt. Zapraszamy do współpracy.

Kariera w UK z Profit Tree Kliknij w obrazek i przejdź do interaktywnego folderu

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant Finansowy

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Główne zadania:

  • Wdrażanie nowych produktów i usług finansowych
  • Obsługa aktualnych Klientów Grupy Profit Tree
  • Reprezentowanie firmy na lokalnych eventach
  • Realizacja planów sprzedażowych

Oczekiwania:

  • Dobrze rozwinięte zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Jęz. angielski na poziomie co najmniej podstawowym
  • Chęć podejmowania wyzwań, otwartość na zmiany
  • Sumienność, uczciwość i pracowitość

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Przyjazną atmosferę pracy z poszanowaniem idei work-life balance
  • Możliwość zdobycia profesjonalnych uprawnień finansowych
  • Wyjazdy na konferencje firmowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia

Aktualnie poszukujemy też doradców ds. kredytów hipotecznych oraz księgowych do pracy na terenie Wielkiej Brytanii. Do współpracy zapraszamy także osoby, które już są brokerami ubezpieczeniowymi, ale chciałyby działać na większą skalę i w profesjonalnej firmie.

Prosimy o nadsyłanie CV na adres kariera@profittree.co.uk w temacie wpisując Kariera w UK lub Kariera w Polsce.

Osoby zainteresowane pracę w Polsce, zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy na stronach kariera w Zielonej Górze lub kariera w Łomiankach.

Kariera w UK (Anglia, Szkocja, Walia)

Praca w Profit Tree
Średnia ocena: 4.6 / 5 : (głosów: 49 )

Ubezpieczenie samochodu w UK

UBEZPIECZENIE POJAZDU

Ubezpieczenie na życie w Anglii

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Ubezpieczenie od utraty dochodow w Anglii

UBEZPIECZENIE OD UTRATY DOCHODÓW

ubezpieczenie w Anglii 50-plus

UBEZPIECZENIE DLA SENIORÓW

Ubezpieczenie od choroby krytycznej w Anglii

UBEZPIECZENIE OD CHORÓB KRYTYCZNYCH

Ubezpieczenie dla firm w UK

UBEZPIECZENIE KOMERCYJNE

Ubezpieczenie majątkowe w Anglii

UBEZPIECZENIE MAJĄTKOWE

Leasing w UK

LEASING W UK

kredyty hipoteczne w Anglii

KREDYTY HIPOTECZNE

ksiegowosc-w-uk

KSIĘGOWOŚĆ W UK

KARIERA W PROFIT TREE

Kontakt z Profit Tree