Kariera w UK z Profit Tree to coś więcej niż praca w finansach

Kariera w UK

Twoja Kariera w UK

"Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach"

Philip Wylie

Jeżeli szukają Państwo ciekawej, ambitnej i dość dobrze płatnej pracy w Wielkiej Brytanii, to serdecznie zapraszamy do składania aplikacji do naszej firmy. Mamy do zaoferowania pracę w finansach. Jesteśmy leaderem sprzedaży ubezpieczeń na polonijnym rynku w Anglii, Szkocji oraz Walii. Dlatego jeśli Państwa kariera w UK nie rozwijała się dotychczas zbyt dynamicznie, może warto zmienić branżę?

W Profit Tree kładziemy duży nacisk na szkolenia naszych pracowników. Jedną z osób, z którymi mieliśmy przyjemność...

Posted by Profit Tree - księgowość, kredyty, ubezpieczenia w UK on Thursday, 1 March 2018

Profit Tree Finance oferuje doskonałe możliwości rozwoju osobistego oraz kariery jako broker do spraw ubezpieczeń i kredytów hipotecznych (insurance and mortgage broker). Jest to profesja bardzo szanowana w Wielkiej Brytanii, lecz wciąż mało popularna wśród Polaków, co powoduje małą konkurencję na dużym polonijnym rynku. Istnieje wiele korzyści związanych z karierą w branży finansowej. Należą do nich:

  • nieregulowany czas pracy (nie obowiązuje podczas okresu próbnego)
  • nieograniczone możliwości kariery oraz wszechstronnego rozwoju
  • mała konkurencja na dużym polonijnym rynku
  • certyfikaty uprawnień brokerskich
  • wysokie zarobki
  • prestiż

oraz wiele innych.

Kariera w UK z Profit Tree Kliknij w obrazek i przejdź do interaktywnego folderu

Aby stać się niezależnym brokerem należy zdobyć uprawnienia CeMAP (Certificate in Mortgage Advice and Practice) lub CeFA (Certificate in Financial Advice) oraz odbyć niezbędną praktykę. Polski rynek w Wielkiej Brytanii jest bardzo dynamiczny i stale się rozwija. Wciąż rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z lukratywnej branży finansowej. Dlatego nie czekaj – dowiedz się już dziś jakie możliwości finansowe i rozwojowe czekają na Ciebie.

Współpraca z nami pomoże Ci w uzyskaniu wymaganych kwalifikacji oraz praktyki. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt. Zapraszamy do współpracy.

Kariera w UK z Profit Tree – Studium przypadku (ang. case study)

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

 ✓ KONSULTANT FINANSOWY

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Główne zadania:

  • Wdrażanie nowych produktów i usług finansowych
  • Obsługa aktualnych Klientów Grupy Profit Tree
  • Reprezentowanie firmy na lokalnych eventach
  • Realizacja planów sprzedażowych

Oczekiwania:

  • Dobrze rozwinięte zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Jęz. angielski na poziomie co najmniej podstawowym
  • Chęć podejmowania wyzwań, otwartość na zmiany
  • Sumienność, uczciwość i pracowitość

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Przyjazną atmosferę pracy z poszanowaniem idei work-life balance
  • Możliwość zdobycia profesjonalnych uprawnień finansowych
  • Wyjazdy na konferencje firmowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia

 ✓ ASYSTENT W DZIALE ODSZKODOWAŃ

Miejsce pracy: Birmingham lub Kingston upon Hull (do wyboru)

Czas pracy: Part Time, 4-6 godzin dziennie od pon. do pt. 14-18 lub 12-18 (do uzgodnienia)

  • Prowadzenie korespondencji i wprowadzanie danych do systemu
  • Wspieranie działań managera ds. odszkodowań
  • Obsługa aktualnych Klientów Grupy Profit Tree
  • Kontakt telefoniczny z ubezpieczycielami

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w tel. obsłudze klienta – mile widziane
  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Skrupulatność, uczciwość i pracowitość
  • Obsługa programów MS Word i Excel

Oferujemy:

  • Wyjazdy na eventy i konferencje firmowe
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Szkolenia

Prosimy pamiętać o dopisku: Kariera w UK

 ✓ SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Blackburn

Czas pracy: Full Time, wt.-pt. 12:00-20:00, sob. 9:00-17:00

  • Telefoniczny kontakt z Klientami
  • Prowadzenie dokumentacji firmowej
  • Uzupełnianie i pozyskiwanie brakujących informacji

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta (mile widziane)

Oferujemy:

  • Szkolenia
  • Stały kontrakt
  • Pracę w biurze
  • Stałe godziny pracy
  • Pracę w języku polskim
  • Pensję + premię od wyników

 ✓ PHP/DRUPAL FRONT END DEVELOPER

We require

  • Basic understanding of Drupal 7 (Drupal 8 IS NOT REQUIRED)
  • Good JavaScripts and JQuery skills
  • Basic knowledge for developing custom templates in Drupal
  • Very Good skills for HTML and CSS

Responsibilities and Duties

  • Being a part in Financial System development for large organization
  • Implementing new features and optimization
  • Directly reporting to IT Manager

Aktualnie poszukujemy też doradców ds. kredytów hipotecznych oraz księgowych do pracy na terenie Wielkiej Brytanii. Do współpracy zapraszamy także osoby, które już są brokerami ubezpieczeniowymi, ale chciałyby działać na większą skalę i w profesjonalnej firmie.

Prosimy o nadsyłanie CV na adres kariera”MAŁPA”profittree.co.uk w temacie wpisując Kariera w UK lub Kariera w Polsce.

Można również aplikować i zadawać pytania poprzez nasz profil na facebooku.

Osoby zainteresowane pracą w Polsce, zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy na stronach kariera w Zielonej Górze lub kariera w Łomiankach.

Kariera w UK z Profit Tree - jeden z naszych firmowych zjazdów:

Kariera w UK (Anglia, Szkocja, Walia)

Praca w Profit Tree
Średnia ocena: 4.6 / 5 : (głosów: 49 )

UBEZPIECZENIA W UK

kredyty hipoteczne w Anglii

KREDYTY HIPOTECZNE

ksiegowosc-w-uk

KSIĘGOWOŚĆ W UK

Dokument powierniczy Trust

TRUST

Ubezpieczenie samochodu w UK (kalkulator ubezpieczeniowy)

KALKULATOR OC AC

PRZELEWY

Porady finansowe

PORADNIK FINANSOWY

Słownik ubezpieczeniowy Polaków w UK

SŁOWNIK UBEZPIECZENIOWY

Biura w UK Profit Tree

BIURA

ZOSTAŃ PARTNEREM

KARIERA W PROFIT TREE

Kontakt z Profit Tree

KONTAKT