Łomianki praca, oferty pracy 14-12-2017

Profit Tree Łomianki kariera

Profit Tree Sp. z o.o. jest firmą pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego należącą do Profit Tree Group, w skład którego wchodzą m.in. Profit Tree Ltd. oraz Profit Tree Finance. Grupa Profit Tree posiada 9 placówek w Wielkiej Brytanii oraz 2 back-office w Polsce, w których pracuje łącznie ponad 120 pracowników.

Celem Grupy jest profesjonalne doradztwo w zakresie brytyjskich ubezpieczeń, kredytów hipotecznych, księgowości oraz leasingu. W realizacji tego celu najważniejsi są pracownicy, dlatego Profit Tree nieustanie dba o ich rozwój oraz fachową wiedzę, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom i potrzebom rynku.

W związku z rozwojem Profit Tree Sp. z o.o. do naszego biura w Łomiankach potrzebujemy os. na stanowisko:

ASYSTENT W DZIALE ADMINISTRACJI/PRACA BIUROWA

Miejsce pracy: Łomianki

OPIS STANOWISKA:

• Praca biurowa
• Obsługa skrzynek mailowych firmy – korespondencja w języku polskim i angielskim
• Prowadzenie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej w języku polskim i angielskim
• Odbieranie połączeń przychodzących
• Wsparcie w bieżących sprawach działu administracji

WYMAGANIA:

• Język angielski na poziomie pozwalającym na komunikację
• Bardzo dobre zdolności organizacyjne i dokładność w działaniu
• Znajomość Microsoft Office
• Wykształcenie minimum średnie
• Dyspozycyjność do podjęcia pracy od lutego

OFERUJEMY:

• Umowa o pracę po okresie próbnym
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Pracę w młodym zespole, w firmie o międzynarodowym zasięgu
• Normowany czas pracy
• Wyjazdy na imprezy i szkolenia firmowe do Wielkiej Brytanii

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: kariera@profittree.co.uk, w temacie wiadomości prosimy wpisać: Praca Łomianki.

W swoim życiorysie prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Interesuje Cię kariera w UK? Sprawdź naszą ofertę!